Sigorta Türleri


Hayatınız için

Bugün geleceğiniz için bir adım atın. Hemen en uygun sigortayı en hızlı şekilde yaptırın, geleceğe güvenle bakın.

Yıllık hayat sigortası, bireysel emeklilik sigortası, sağlık sigortası gibi geleceğe güvenle bakmanızı sağlayacak sigorta teklifleri yalnızca bir adım uzağınızda.

Enpolice.com olarak geleceğiniz için size en uygun sigortayı en iyi fiyat teklifleriye çok kısa sürede sunuyoruz. İster telefonla bizi arayın, isterseniz canlı desteğe bağlanıp online ve hızlı bir şekilde geleceğiniz için en önemli adımı atın.


Yuvanız için

En uygun konut ve DASK tekliflerine birkaç dakika içinde ulaşın.

En iyi fiyat tekliflerini alın ve ailenizin yuvanızda huzurlu bir biçimde yaşamasına katkıda bulunun. Yalnızca 5 dakikada konut ve deprem sigortalarınız için en uygun teklifleri alabilirsiniz.

Konut sigortası yaptırarak ev ve içindeki eşyaların yanı sıra, evin içinde yaşayanlar ve sorumluluklarını da teminat altına alabilirsiniz.

Evin oturulamaz hale gelmesi ile kiracınız taşınmak zorunda kalabilir; ev sahibi kira gelirinden mahrum olabilir, taşınma ve enkaz kaldırma giderleri de büyük bir külfet oluşturabilir. Konut sigortası, ev ve eşyalarınızı teminat altına alarak sizi bütün bu yüklerden kurtarır ve mutluluğunuzu güvence altına alır.


Tatiliniz için

Tatil ve seyahatlerinizi güvenle geçirmek için en uygun sigorta tekliflerinden yararlanın.

Tatile çıktığınızda işin en külfetli ve riskli kısmı yolculuğun başladığı andır.

Hayatın neler getireceği bilinemez. Bu yüzden başınıza gelebilecek her tehlikeye karşı kendinizi korumanız için tatil ve seyahat sigortalarımızdan faydalanabilirsiniz. Uzman ekibimizle sizin için en iyi sigorta tekliflerini en hızlı biçimde ve en uygun fiyatlarla sunalım. Sigortanızı yapalım ve size sadece gönül rahatlığıyla tatilinizin keyfini sürmek kalsın.


Aracınız için

Aracınız için en iyi trafik ve kasko sigortası tekliflerini sunuyoruz. Hem de yalnızca 5 dakikada!

Sizin için Türkiye'nin en büyük sigorta şirketleriyle çalışıyoruz. Aracınız için en uygun teklifleri size en kısa sürede sunuyor, trafik ya da kasko sigortanızı yaptırırken zaman ve para kaybetmenizi önlüyoruz.

Türkiye'nin en büyük sigorta şirketlerinden en iyi teklifler... Birden fazla sigorta şirketinin indirimli fiyatlarından dilediğinizi seçip size en uygun trafik ya da kasko sigortasına en hızlı biçimde ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bize sağ altta bulunan canlı destek hattımızdan ulaşmak.Çalıştığımız Sigorta Şirketleri

WhatsApp chat